Cam Balkon Nedir?

Cam Balkon istenildiğinde balkonunuzu tamamen kapatabilmenizi, istenildiğinde ise tamamen açabilmenizi sağlayan bir balkon kapatma sistemidir. Camlar sabit olmayıp sağa sola serbestçe hareket edebildiğinden istenildiğinde balkonun istenilen kısma alabilmektedir Sistem, yapısı gereğince taşıyıcı alüminyum çerçeve ve alt üst kanatlar dışında herhangi bir yatay ya da düşey kayıt içermemektedir Bu da manzara ve görüntüde hiç bir kayıp oluşmaması demektir.


Cam Balkonun Avantajları

Son zamanlarda moda olan cam balkon evlerinizin dışına estetik bir gürünüm kazandırmaktadır. Mevsimler değişiklikler evimizin estetiği açısından daima sorun olmaktadır.Örneğin kışın balkon kapatma ihtiyacı duyulurken sıcak yaz aylarında balkonda açık bir hava alma ihtiyacı hissediyoruz.Normal balkon kaplama sistemiyle bu mevsimsel değişime çözüm bulmak imkansız gibi,ama cam balkon katlanabilir özelliğiyle mevsimsel değişimlere en iyi şekilde cevap vermektedir.Kışın kapatarak balkonunuzu dıştan gelen soğuk,toz vb. etkenlere karşı korursunuz.Yazın ise cam balkonunuzu açarak açık havanın tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca cam balkon sayesinde eviniz manzarasından hiç birşey kaybetmeyecek… Evinizin yapısında değişiklik yapmanıza gerek bıraktırmaz. Temizliği pratiktir. Fazla yer kaplamaz. Çocuklarınızın güvende olmasını sağlar.


Cam Balkon Fiyatları

Cam balkon fiyatları cam balkon yaptırılacak alanın ölçüsüne,yapısına şekline vb. diğer unsurlarına göre değişim göstermektedir. Sonradan sorun yaşamamak için alanında uzman ekiplerimiz tarafından yerinde keşif yaptırıp fiyat almanızda fayda vardır NOT: Şehir içinde keşif Ücretsizdir.


Sizde cam bakon fiyatı almak isterseniz ve keşif hizmetimizden yararlanmak için bizi arayailir yada aşağıdaki formu doldurarak sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.