Rize Cam Balkon Kapama

Cam Balkon Kapama

Cam balkonlar hayatımıza oldukça kolaylık sağlıyor. Özellikle kış aylarında balkonlar yağmurun yol açacağı kirden cam balkonlar sayesinde korunuyor. Ayrıca cam balkonlar sayesinde balkon tarafından evinize girecek olan soğuk havayı önleyerek yakıt tasarrufu da sağlayabilirsiniz.

Cam balkonlar kışın soğuğu olduğu gibi yazın da sıcak havayı ve güneşin direkt balkonuna vurmasını engelliyor. Evinizi cam balkonla kapatarak kendinize dışarıdan görünmeyen ayrı küçük bir yaşam alanı da yaratabilirsiniz. Rize Kale Teknik firması olarak açılır – kapanır cam balkon sistemlerinin imalat ve uygulamasını yapmaktayız.

Cam Balkonların Özellikleri

Ürettiğimiz cam balkon sistemleri istenildiği şekilde hareket etmektedir. Cam balkon kapama sistemlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. İsterseniz tamamen açarak tüm cam sistemini tek bir noktada toplayabilirsiniz. Sistemde altta ve üstte yer alan alüminyum taşıyıcı çerçeveler dışında başka herhangi bir malzeme kullanılmadığı için balkonunuz dışarıdan ve içeriden oldukça hoş bir görüntüye sahip olur. Ayrıca bu renk özelliği sayesinde dışarıdakiler sizi göremese de siz dışarıyı yani manzarayı istediğiniz gibi rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Rize Cam Balkon Kapama
Rize Cam Balkon Kapama

Çocukların Güvenliği İçin Cam Balkon

Cam balkonlar eğer evinizde küçük çocuklarınız varsa oldukça gerekli sistemlerdir. Balkon kapısını açık unutsanız dahi çocuklar cam balkon sistemini açamayacakları için aşağı düşme gibi riskler de ortadan kalkmış olur. Cam balkon sistemlerimiz sizlerin kolaylıkla kullanabildiği ancak çocukların erişip istedikleri gibi açamayacakları şekilde tasarlanmaktadır. Bu nedenle de son derece güvenlidir.

Fiyat Politikası Hakkında

Cam balkonları için avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Yüksek kâr oranları yerine müşterilerimizi memnun etme ve daha çok müşteriye ulaşma hedefindeyiz. Bu nedenle de cam balkon fiyatlarımızı piyasanız altında tutuyoruz. Balkonlar için sabit bir fiyat verilmemekte olup, ücretsiz bir keşif yaparak fiyatlandırma hakkında bilgilendirilmek isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Bizi 05393679611 numaralı cep telefonu hattımızdan ya da 04642140178 numarasından arayabilirsiniz.

Cam Balkon Kapama
Rize Cam Balkon Kapama

Diğer Hizmetlerimiz Hakkında

Firmamızda cam balkonların imalatları ve montajlarının yanında otomatik sistemli kepenk, asansörlü çamaşırlıklar ve sineklikler de üretilip satılmaktadır. Tüm hizmetlerimiz için bize internet sitemizden ulaşarak not bırakabiliriz. Ana sayfamızdan ulaşabileceğiniz iletişim formunu doldurduğunuzda çalışma arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde size dönüş yapacaklardır.

Ayrıca bize zelkifmercan@rizekaleteknik.com.tr adresinden mail atarak da ulaşabilirsiniz. Tüm cam balkon ve diğer hizmetlerimiz için ücretsiz ölçüm yaptırarak fiyat talep edebilirsiniz. Ayrıca tüm sistemlerimiz firmamızın garantisi altında bulunmaktadır. Sistemlerimizde herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda bize haftanın her günü ulaşım sağlayabilirsiniz.