Rize Otomatik Kepenk

Rize Otomatik Kepenk

Kale teknik firmamız Rize’de hizmet vermektedir. Firmamız müşterilerimizin taleplerini karşılamak amacıyla otomatik kepenk, asansörlü çamaşırlık, pilise sineklik, cam balkon montajı ve cam balkon imalatı yapıyor. Uygun fiyatla beraber kaliteli ürünlerin üretilerek müşterilerimize ulaşmasını sağlamak amacıyla deneyimli elemanlarımızla çalışıyoruz.

Otomatik Kepenk Sistemleri

Firmamız tarafından üretimi yapılan otomatik kepenk sistemleri son derece kullanışlı ürünlerdir. Ayrıca uzaktan kumandalı olma özelliğine sahip olmalarından dolayı kolay bir kullanım sağlıyorlar. Firmamız tarafından üretilen otomatik kepenk sistemleri depo, mağaza, iş yeri, bankalar, kapalı otoparklarda ve garaj çıkış kapılarında kullanılıyor. Bu sistemler kolay kullanım yanı sıra mekanlarda güvenliği de sağlıyorlar.

Bu sistemler hırsızlık ve doğal afetler gibi olaylara karşı yüksek bir koruma sağlıyorlar. Kişilerin kullandıkları mekanlar için en uygun kepenk sistemi hangisi onu belirleyerek ihtiyaca uygun şekilde kepenk sistemlerinin üretimini yapıyoruz. Ayrıca ürünlerimizde kişilerin konforunu da ön planda tutuyoruz. Otomatik kepenk sistemlerimiz ısı ve ses yalıtımları ile kişilere konforu da sağlıyor.

Otomatik kepenk ürünlerimizin her biri birinci kaliteli ürünlerden üretiliyor. Firmamız alüminyum içi boş profilli otomatik kepenkler, poliüretan dolgulu otomatik kepenkler, poliüretan dolgulu çift taraflı alüminyum otomatik kepenkler, poliüretan dolgulu çift taraflı galvaniz otomatik kepenkler ve çelik lamel kepenkler gibi otomatik kepenk ürünlerinin üretimini yapıyor.

Otomatik Kepenk Çeşitleri

Firmamız otomatik kepenk üretiminde bazı çeşitleri müşterilerine sunuyor. Bunlardan bazıları şunlardır; standart otomatik kepenkler, endüstriyel otomatik kepenkler, dc motorlu otomatik kepenkler ve motorlu kepenklerdir. Ayrıca otomatik kepenkler üretildikleri malzemelerden dolayı da isimler alabilmektedirler. Alüminyum motorlu kepenkler ve galvaniz motorlu kepenkler bunlara örnektir.

Otomatik Kepenklerin Avantajları

Firmamız tarafından üretilen otomatik kepenkler uzun ömürlü olan kepenklerdir. Bu kepenkler dışarıdan gelen tehlikelere karşı son derece dayanıklıdırlar. Firmamız otomatik kepenkleri kişilerin istedikleri boya göre tasarlayabildiği için istenildiği gibi kişisel hale getirilebilir kepenklerdir. Temizlenmesi çok kolay olan ürünlerdir.

Ayrıca otomatik kepenklerimiz güvenlik açısından çok gelişmiştir. Kırılma gibi olaylarla karşılaşılmamaktadır. Otomatik kepenklerimiz de kullandığımız motorlar dayanıklı olmalarının yanı sıra oldukça da güçlüdürler. Kullanım aşamasında dikkat gösterildiği takdirde uzun yıllar aynı kalitede kullanma imkanı sağlamaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir